Napiš komentář a chovej se tu hezky :)

Kapitola 7 3/3- První den

10. ledna 2009 v 17:03 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: Hoj! Jak se máte? Já se mám suprově. Konečně jsem našla film, který jsem hledala ehm ... rok ... no ale splnilo to moje očekvání super, super, super ... ono to je totiž vn film, takže jsem si to nemohla nikde půjčit, ale teď jsem to konečně našla :DDD Tak si s vámi chci podělit o svoje štěstí a dát vám sem třetí část :DD to máte radost, co? No já vím ... doufám, že bude líbit, mno a další kapitola bude za asi ... nevím kdy xD. Tak si to užijte pa *útěk*


"No konečně, to ti taky dlouho trvalo," řekl někdo vedle mě. Zvedla jsem hlavu. Stál tam Rex. Dřív než jsem stačila zdrhnout, chytil mě za rameno a táhl mě ke schodům. "Ale nevadí. Ještě jsi mi neodpověděla," řekl pohodově. Snažila jsem se ovládnout a nepraštit ho. "A neříkej, že máš kluka," nasadil zlomyslný tón " protože jinak bys brzy už žádného neměla." Byla jsem zmatená, jak to myslel, že "jinak bys brzy už žádného neměla"? To jako by ho zabil? Radši jsem se mu ani nedívala do obličeje. Myslím, že si všiml mého výrazu a začal se smát. "S tebou je sranda, víš to, Stoneová?" a poplácal mě po zádech. Došli jsme do velký nacpaný jídelny v prvním patře. Zastavila jsem a dala jeho ruce pryč z mých ramen.
"Díky." Vděčně jsem se na něho pousmála a rychle se zařadila do fronty.
On jen zavrtěl hlavou a odešel dopředu. Dívala jsem se, kam jde, když fronta je tady. Pak mi to došlo, hvězda školy přece nebude stát frontu. Přistoupil k nějaký holce a mrkl na ní. Ta holka na místě omdlela a to doslova. Její kamarádky se jí tam pokoušely dostat k vědomí. Ta holka se po chvíli vzpamatovala a zasněně se na něho podívala. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Nechápala jsem, jak mohla omdlít. Rex si mezi tím vzal jídlo a šel ke stolu, kde seděli nějací kluci. Fronta se konečně pohnula. Kupodivu ani nebyla nějak velká. Koupila jsem si sendvič s tuňákem a sodovku, pak jsem hledala volné místo, kam bych si mohla sednout. Rozhlédla jsem se, jestli nenajdu Natali, ale ještě tu nebyla. Sedla jsem si na místo u okna a chystala se kousnout do sendviče, když v tom …
"Tohle je naše místo." Byla to Vanessa a dvojčata Robinsovi.
"Ty jsi tu asi nová, takže nevíš, že tohle je naše místo." Promluvila na mě jedna ze dvojčat s tím jedním culíkem. Myslím, že se jmenovala Sofie. "No, tak běž." pobídla mě ta druhá, Melisa. Vanessa zůstala zticha.
"A kde máte napsáno, že je to váš stůl?" zeptala jsem se jako by nic. Nemám ráda lidi, co si o sobě myslí bůhvíco.
Sofiin obličej už byl méně chápavý. "Ty jsi asi nerozuměla, viď?" Bylo vidět, že je pořádně naštvaná.
"Bože Vanesso, nemůžeš říct těm svým poskokům, aby přestali? Jsou trapní." Přišla k nám Hannah Colinsová, ta černovlasá holka ze třídy, a sestra Matta.
"Ty-" Sofie zrovna chtěla něco říct, ale Vanessa ji chytla za rameno a tak ji zarazila.
"Pojď si sednout k nám," nabídla mi přátelsky Hannah. Já jsem mlčky kývla a šla za ní. Udivovalo mě, že má takovou autoritu. Hannah ji věnovala poslední usměv a pak se otočila se ke mně. "Ty jsi Kate Stone, viď?" zeptala se přátelsky. " Já jsem Hannah Colins." představila se. Usedly jsme ke stolu, kde seděla ta blonďatá holka, co sedí ve třídě vedle Hannah, a vedle seděla nějaká brunetka. Sedly jsme si naproti nim a ta brunetka na mě promluvila: "Ty jsi ta nová, viď?"
"Jo, to jsem já, ta nová."
"Promiň, já jsem to tak nemyslela. Já jsem Ella a to je Julia." Ukázala na tu blonďatou holku vedle ní.
"Těší mě, já jsem Kate."
"Těch holek si nevšímej. Vanessa a Melisa jsou v pohodě, ale Sofie nemá moc silné nervy." vysvětlovala Hannah.
"Ahoj, mohla bych si k vám přisednout?" Najednou se objevila Natali. Všichni se přestali usmívat. Hannah a její přátelskost zmizela, a ani se na Natali neohlédla, místo toho se dívala do stolu. Nerozuměla jsem tomu, jakoby k Natali cítily nějakou zášť. Vždyť jí ani neznali, tak jak to, že se k ní tak chovali? Nataliin úsměv zmizel též, místo toho se tvářila nervózně. Jako první promluvila Ella: "Proč si nejde sednout vedle svého miláčka?" řekla pohrdavě. Tak teď už jsem nebyla vůbec v obraze. O co jí jde? A za kým že to měla jít? Pomalu mi to docházelo, i když nějakou dobu mi to trvalo, ale nakonec přece. A zřejmě Natali to došlo taky, protože se začala smát a já jsem se k ní přidala. Všichni u stolu se na nás nechápavě zírali. "Promiňte." Řekla Natali a smála se dál. "Vy si fakt myslíte, že já a …" -smích- "že já a Justin …" -smích- "že něco spolu máme?" Jak dokončila poslední slova, dostala ještě větší záchvat smíchu. Už jsem se pomalu přesto dostávala a začala vysvětlovat: "Myslím, že tohle je nedorozumění. Natali s tím Pra … Justinem nic nemá."
"Opravdu? Tak proč dneska …?" nedokázala Hannah dokončit ani větu.
"No," vložila se do toho Natali "Chtěla jsem se jen zviditelnit, nic víc. Justina považuju jako kamaráda nebo jako bratra. Nikdy bych s ním nemohla chodit. Ty jo, vy dokážete člověka pobavit."
Hannah se lítostivě na nás podívala. "Hrozně se ti omlouvám, já … nevím, co ti na to mám říct." hlesla smutně.
"Třeba … můžu si k vám přisednout?" řekla Natali stále pobavená. Hannah se usmála a nabídla jí místo vedle mě. Natali se podívala na Ellu a Julii. "To je dobrý holky, já se na vás nezlobím." Obě zvedly hlavu a rozzářily se jako sluníčka. Najednou kolem nás prošel Prasečí ocásek a všichni, krom mě a Natali, ztuhli. Když si konečně sedl, tak holky začaly znovu dýchat. Natali na ně nevěřícně vrtěla hlavou, ale nic neříkala.
"Nechápu, co se vám na něm tak líbí," okomentovala jsem jejich chování. "Mně opravdu nepřipadá až tak okouzlující, nebo co na něm všichni vidíte?"
Všem kromě Natali, samozřejmě, vypadly oči z důlků. "Ty jseš na holky?" zeptala se Julie. Šokovaně jsem se na ní dívala. "Dobře, dobře, beru to zpátky. Ale stejně nechápu, jak se ti nemůže líbit. Vždyť je tak … sladký. Víc jak polovina školy po něm jede, nemluvě o kluky, a včetně Hannah."
Podívala jsem se na Hannah, která byla celá rudá. "Neříkej, že tobě se taky líbí Justin."
"A tobě se líbí ten Matt," řekla Natali, která už brzy nebude naživu. Teď jsem ztuhla já. Podívala jsem se na ní vražedným pohledem.
"Uups..." a pokrčila rameny. Holky se na mě podezřívavě podívaly a přitom měly na tváři zlomyslný úsměv.
"To myslíš mého bratra, Matta Colinse?" vychutnávala si Hannah každou minutu víc a víc. "Ten černovlasý se smaragdovýma očima, po kterém šílí tolik holek a ne jen z naší školy?" Vyhýbala jsem se jejich pohledům a dívala se stranou. A pak Hannah jen vzdychla. "To je tak hezký. Byl by z vás dokonalý pár." zasnila se Hannah.
Poplašeně jsem se na ní usmála. "Díky."
Konečně skončil první školní den. Ještě stojí přede mnou dalších tři sta tři dní. Nádhera, hned se cítím líp. Hannah mi ukázala celou školu a dozvěděla jsem se o ní hodně zajímavých věcí. Například to, že o jedenáct dní starší než já, nebo že byla zvolena předsedou třídy už celých 6 let za sebou, a mnoho další. Kupu divu Hannah byla docela tichý člověk, no, rozhodně víc než Ella nebo Julia, protože většinu konverzace obstarávaly právě ony dvě. Ella chodila do stejného ročníku, jen v jiné třídě. Ale jak se zdálo, ona a Julia si byly velmi blízké. S Vanessou a dvojčaty Robinsnovými jsem se už ten den naštěstí nepotkala. A tu noc se mi zdál nádherný sen o Mattovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loki Loki | 10. ledna 2009 v 19:18 | Reagovat

Rex,Rex je nejlepší.... :) ty vole...to musí bejt fakt hezoun když ta holka omdlela :D musí být upe krásnej *SLINT* chjo :( :( :( já chci aby sem chodil zrovinka do naší školy....třeba by mohl jít do prvního ročníku...a když ne Rex tak třeba Justin jeeeeeee

2 ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ | 10. ledna 2009 v 21:10 | Reagovat

LoL

3 wendy wendy | E-mail | 10. ledna 2009 v 23:40 | Reagovat

proč se musí jmenovat Melisa? to je moje nejoblíbenější jméno *rudne vztekem*

4 Vála Vála | Web | 11. ledna 2009 v 9:42 | Reagovat

nooo.taak....Nikol kdybys sbalila Rexe přebrala bych ti ho!!ale me staci i Justin... :D

5 Santania Santania | 11. ledna 2009 v 10:11 | Reagovat

Jasně že je nejlepší Matt val ji za ramena o otočil v velkému nápisu"ředitrelna", Ale je to dost těžký, když je tam tolik dobrejch postav!!!!

6 svita svita | 11. ledna 2009 v 11:10 | Reagovat

nejlepsi je stejne jen a jen justin!!!!!!!!!!!!

7 LG LG | 11. ledna 2009 v 11:20 | Reagovat

wendy: no ... vlastně se měla jmenovat Bella ... ehm ... ale pak jsem to ji přemenovala na Melisu, ale neboj nebude až tak hrozná ... snad xD

8 wendy wendy | E-mail | 12. ledna 2009 v 18:39 | Reagovat

uff...ale stejně si ji jednou dám do některý svý povídky...už pro ní mam hezkej plac na floridě :)

9 LG LG | 12. ledna 2009 v 19:04 | Reagovat

wendy: ta se má, já chci taky jeden :DDD

10 Li Li | 13. ledna 2009 v 20:16 | Reagovat

hej no tak nebud dej sem dalsi

11 Loki Loki | 15. ledna 2009 v 20:38 | Reagovat

LG: ,, Piš,piš,piš,piš"uslyšíš povzbuzování spolužáků.Okamžitě vezmeš pero(tužku,či cokoliv na psaní) a začneš psát 8 kapitolu.... xD xD xD ne dělám si legraci....nebo ne?uvidíme LG please please pleasehlavně napiš aleposon jednu větišku...(V hlave to Loki  vře nápady...1.Nápad:Justin začně žárlit na Matta a nebo obráceně.....2.Nápad:do celé povídky přibude novej hezou z chudý rodiny....3.Natali spáchá sebevrařdu(si vymysli kvůli čemu) a všem to bude líto a poslední ....4.Nápad:třeba... :D jo už vím ...nějaká bohatá holka začně flirtovat s Mattem jo jo jo no tak si mužeš vybrat :D )

12 LG LG | 16. ledna 2009 v 16:39 | Reagovat

Loki: za 1. Jseš divná, 2. nic z toho asi nepoužiju, i když možná ... v jednom tvém nápadu máš pravdu, ale o tom už jsem přemýšlela dávno xDD a za 3. proč tam chceš dalšího hezouna? xD

13 Margheritina Margheritina | 16. ledna 2009 v 22:15 | Reagovat

Naše Lokinka se hezounů nikdy nemůže nabažit....

....doufám, že neměla pravdu ve 3. nápadu to bych vás obě asi zakuchla (teda hlavně LG) a už jsem dej další kapitolu ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !!!!!!!!!!!!! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

14 ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ | 16. ledna 2009 v 23:16 | Reagovat

Hmmmph to byl urco en 4.napad co?? tam ty 3 sou divny nebo 1:DD

15 svita svita | 17. ledna 2009 v 11:28 | Reagovat

HELE MUZU MIT 1 OTAZECKU?? JAKEJ TO BYL FILM, KTEREJ SI HLEDALA??

16 LG LG | 17. ledna 2009 v 12:33 | Reagovat

Svita: jo ... ale ... to bych ti musela napsat ve vn xD no a myslim ze to nema ang nazev nwm... tak az to najdu tak pak ti reknu :DDD

17 Santania Santania | 18. ledna 2009 v 11:30 | Reagovat

NIko niko ty prostě pořád musíš  no vždyť víš a ještě. Víš, že včera byl den Philipa? víš to jo a možná bych ho mohla šoupnou alespoň na chvilku do Momo!!!! Jak by se ti to líbilo?

18 Loki Loki | 18. ledna 2009 v 18:15 | Reagovat

Santania:neeee pls ne ne ne

19 Obdivovatel Obdivovatel | E-mail | Web | 24. ledna 2009 v 18:10 | Reagovat

je ot fakt krasnj pribeh.Moc se mi libil

20 Obdivovatel Obdivovatel | E-mail | Web | 24. ledna 2009 v 18:11 | Reagovat

tento pribeh se mi moc libil:)

21 LG LG | 25. ledna 2009 v 18:50 | Reagovat

Obdivovatel: díky moc :) jsem ráda, že se ti to líbí :)

22 Obdivovatel Obdivovatel | E-mail | Web | 31. ledna 2009 v 18:06 | Reagovat

moc peknej pribeh:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.