Napiš komentář a chovej se tu hezky :)

Kapitola 8- Pláž

31. ledna 2009 v 18:22 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: HIHI a je tu konečně 8.kapitola :) Trochu jsem počítala s tí, že to bude delší ... mno ... ale ... vlastně to celý mělo být jinačí, takže xD Musím poděkovat Zuzce, že to opravila tak rychle Díky! :) Ok už nebudu zdržovat ... doufám, že tu bude hodně komentářu ;)


Už uběhly dva týdny od dne, kdy jsem nastoupila na South High School. Za tu dobu jsem se sblížila s Hannah. Zjistila jsem, že mám skříňku hned vedle Prasečího ocáska. Rex nepřestal otravovat a Matt se mi líbí čím dál tím víc.
Konečně skončila poslední hodina tohohle toho týdne. Všichni studenti vystřelili jako střela, aby byli co nejdříve v jídelně. Já jsem jako vždy zůstala poslední ve třídě. Hodila jsem věci do skříňky a vydala se do jídelny.
"Ahoj," pozdravil mě Matt, který stál na schodech. "Zase poslední?"
"No, nějak tak. A co ty? Většinou už býváš po obědě, když tam konečně dorazím." Došla jsem k němu a šli jsme spolu do jídelny.
"No, řekl jsem si, že budu hodný a počkám na tebe," usmál se na mě.
Najednou se ve dveřích nějaké třídy objevil Rex. "Dej od ní pracky pryč!" přistoupil ke mně a vzal mě za ramena. "Ta je totiž moje." Vyškubla jsem se z jeho objetí a založila si ruce v bok.
"Zdá se, že ona si to nemyslí," prohodil pobaveně Matt.
"To se ještě uvidí," nedal se Rex vystrašit.
"Hej, ty!" zavolal někdo za mnou. Všichni tři jsme se ohlédli za hlasem. "Dělej, čekáme už jen na tebe." naléhal Justin. Vzdychl si, došel k nám, vzal mě za ruku a táhl ven. Dřív než jsme zahnuli, zamávala jsem Mattovi a Rexovi, kteří tam zmateně stáli, na rozloučenou. Stále mi nedocvaklo, proč to Prasečí ocásek dělá. Většinou děláme, že se vůbec neznáme, takže co tohle má znamenat? Došli jsme na parkoviště a uviděla jsem tam stát velký sedmimístní, stříbrný auto. Popošli jsme k němu blíž a já jsem poznala, že je to naše auto. Konečně mi to docvaklo. Dneska jsme měli jet k pláži. Úplně jsem na to zapomněla. Natali z toho byla celý týden úplně k neudržení. Otravovala s tím každého, koho potkala.
Ze dveří nakoukla Natali a mávala nám, abychom si pospíšili. Prasečí ocásek mi konečně pustil ruku a přidržel mi dveře. Vlezla jsem do dovnitř a sedla si dozadu vedle Natali. Bylo tam narváno. Vepředu řídil John, tatínek Justina, a vedle něho na místo spolujezdce seděl táta. Přede mnou seděla máma s Rose, maminka Justina, a Prasečí ocásek. Francesca seděla vedle Natali.
"Ahoj. Promiňte, trochu jsem na to zapomněla."
"Zapomněla?" zeptala se Natali podezíravě. "A nebylo to spíš, že tě někdo zdržel?"
"To spíš," prohodil Prasečí ocásek. "A ne jenom jeden, ale dokonce se dva." Řekl znechuceně.
"Ty snad žárlíš?" vložila se do rozhovoru Francesca.
"Žárlit? Na koho prosím tě? Na tuhle zrůdu?" ukázal na mě. Popadla jsem časopis, který držela Natali a mrštila ho po tom budižkničemu. Prasečí ocásek mrštně uhnul před mou ránou. "Jen nechápu, jak mohla oblbnout ty dva. U toho, jak se jmenuje, Rex? U toho bych to možná pochopil, ale i Matt Colins? Cos na něho použila, že si ho tak oblbla? Čáry?"
"A já nepochopím, jak můžeš být TY nejhezčí kluk na škole. Že bys ty holky podplatil?" oplatila jsem mu stejnou mincí.
"Mysli si, co chceš," pokrčil rameny a otočil se zpátky dopředu.
Trvalo hodinu, než jsme tam dojeli. John zaparkoval před hotelem. Dostali jsme pokoje a pak jsme šli na oběd do místní restaurace.
"Končím. Už se do mě nevejde ani sousto," zanaříkala Natali. Schválně jsem ji podstrčila pod nos zmrzlinový pohár. "Ne! Nech toho, jinak začnu brečet. Já už fakt nemůžu, ale ono to je tak dobrý." zoufale vzdychla. Všichni se začali smát.
"Takže," začal John "Kam chcete jít teď?"
"Nakupovat!" Vyhrkla nadšeně Natali.
"Samozřejmě," řekla máma pobaveně.
Rozdělili jsme se na tři skupiny: 1. mámy si řekly že půjdou na manikúru a pedikúru; 2. tátové si sedli před plazmovou televizi a dívali na zápas a 3. skupina, my ostatní, jsme z donucení museli jít s Natali nakupovat. Prasečí ocásek nás zavedl na trh. A už to začalo.
Natali je jako maniak, když jde o nakupování. Vrhla se do to po hlavě. Pro ni to tady bylo něco jako ráj. Stále chodila od jednoho stánku ke druhému. Ještě, že měla omezený kredit, jinak by to tady koupila celý. Chudák Francesca, Natali ji tahala sebou jako pejska. Prasečí ocásek šel vedle mě. Zdálo se, že ho pobavilo to Natalino šílené nakupování.
Zamířila jsem ke kavárně, abych byla od toho maniaka co nejdál.
"Justine?!" zahulákal nějaký tmavovlasý kluk, který stál na verandě kavárny ještě s nějakými kluky, zdálo se, že byli zrovna na odchodu. "Jseš to ty?" vyskočil na nohy a šel k nám. Prasečí ocásek si ho všiml a šel mu naproti. "Pojď na mou hruď," řekl ten kluk a objal Justina. Šla jsem k nim blíž, abych viděla tomu klukovi do tváře. Byl stejně vysoký jako Prasečí ocásek, krátký, tmavě hnědý vlasy, tmavé modré oči.
"Nazdar, Wille! Co ty tu děláš?" zeptal se ho Prasečí ocásek.
"Nějak mě dneska nebavila škola, tak jsem si přijel zasurfovat." Otočil se ke mně, a změřil mě od shora dolu, pak zvedl obočí, podíval se zpátky na Justina. "Nechceš mi představit svou holku?"
"My spolu nechodíme!!!" řekli jsme s Prasečím ocáskem jednohlasně.
Ten kluk trochu poodstoupil. "Teda … Sorry. Já myslel, že vy dva," ukázal na nás "spolu chodíte. Ale asi jsem se spletl. No, tím líp pro mě. Já jsem Will Rocker." Natáhl ruku.
"Kate Stone." Potřásla jsem si nim.
Otočil se zpátky na Justina. "Jdeme si s kluky zajezdit, nechceš s námi? A ji můžeš vzít sebou."
"Možná později. Třeba ve čtyři?"
"Ok." Plácli si spolu "A jívezmi sebou. Tak zatím." Věnoval mi úsměv a pak odešel s těmi kluky pryč.
"Zdá se, že se mu líbíš. Já opravdu nechápu, co na tobě viděj? Jsi mrňavá a otravná." Udělala jsem obličej a šla si sednout na verandu kavárny.

Něco před čtvrtou jsme se vydali na pláž. Natali ovšem, že chtěla jít taky. Když jsme dorazili na místo, zahlédla jsem Willa s ostatními kluky, jak už surfují. Will nás uviděl a zamával nám, hned na to spadl do vody. Po chvíli se vynořil a doplaval na břeh.
"Ahoj. Jako vždy včas." přivítal nás. Podíval se na Natali. "Kdo pak jsi ty?"
"Jsem Natali, sestra Kate." představila se. Will se na ní usmál a podíval se na Justina. "Tak co zajezdíš si s námi?"
"Jasně, tak mi půjč prkno."
Will se zlomyslně usmál. "Jasně a ty mi na oplatku půjčíš tady Kate."
"Jí si můžeš rovnou nechat. Je k ničemu."
Šťouchla jsem ho co nejsilněji do břicha, ale ten blbec uhnul. Vyplázl na mě jazyk a utíkal pryč.
"Idiot," ulevila jsem si.
"Opravdu spolu nechodíte?" zeptal se podezíravě.
"Opravdu spolu nechodíme." Potvrdila jsem a dala důraz na každé slovo.
Prasečí ocásek se po chvíli vrátil s prknem a ve surfařském obleku. Will nás nechal o samotě a šel si zajezdit s Prasečím ocáskem. Lehli si na prkno a poplavali dál od břehu. Najednou přišla velká vlna a ti dva automaticky naskočili na prkno a už jeli. Přála jsem si, aby Justin spadl a já bych se mu mohla posmívat, ale bohužel byl v tom lepší než sám Will.
Když se už začalo stmívat, Will nás pozval na vynikající večeři. Představil nám své kámoše, se kterými chodí do North High School. Will byl moc milý, až na to, že futr otravoval s tím, že spolu s Prasečím ocáskem chodíme. Dozvěděla jsem se, že byl dřív něco jako druhá (lepší) polovina Justina, dokud se nepřestěhovali. Dorazili jsme do hotelu až něco před půlnocí. Naštěstí si toho rodiče nevšimli a zůstali jsme na živu.
Druhý den Will se svými kámoši odjeli zpátky domů a my jsme strávili celý den na pláži. Plavali, opalovali se a stavěli hrady. Kolem Prasečího ocáska se furt točily nějaký holky. A já jsem jen vrtěla hlavou, jak se jim může líbit takový idiot.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Loki Loki | 31. ledna 2009 v 18:41 | Reagovat

Jéééééééé :) to je hezký mooooocinky hezký ted nevím jak se vyjádřit kurník šuplík...xD tak jo :) Rex byl skvělej, Matt byl samosebou jakovždy děsně trapeneeeeeej(fffffuuuuujjj) a Justin byl jako vždy milej :D. Už se těším až bude slavit někdo z nich narozeniny ale nejde mi do hlavy, proč jsi tam přidalal Willa, ale s tím chozením to ej jasný já jím fandím( myslím jako Kate a Justin) jo a LG nemohla by mu konečně Kate říkat jinak než prasečí ocásek třeba Justin, nebo Justínku  :D:D:D:D:D:D:D

2 Zuzka Zuzka | 1. února 2009 v 10:39 | Reagovat

Loki, nespoileruj - my narozdíl od tebe nesondujeme co bude dál, tak to tu neventiluj, ty tchoři, jasan? :D

A jink už mám hotovej ten design sem. Chcete nejdřív poslat mailem náhled?

3 LG LG | 1. února 2009 v 11:11 | Reagovat

Loki: :DDD říkám ti počkej si

Zuzka: ty jsi fakt the best jasně tak nám to pošli :)

4 ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ | 1. února 2009 v 11:24 | Reagovat

LG no tomu neuveris me se zdalo ze jsi sem dneska dala 8.kapitolu a ze jsi napsala ze to je posledni kapitola co napises  a jako ...

5 LG LG | 1. února 2009 v 12:04 | Reagovat

╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ :jo :DDD me se zase jednou zdalo ze jim konecne prisla kniha novy mesic a ono to fakt druhy den tam bylo xDDD a jinak to s tou posledni kapitolou ... to doufam ze neni pravda ... xD

6 ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ | 1. února 2009 v 12:21 | Reagovat

LG: heheh LOL To ja chci  chodit do knihovny ale nwm jestli tady budou mit twilight etc.

7 LG LG | 1. února 2009 v 12:54 | Reagovat

╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ : nebudou mno ... prej  ze v Praze to maji jen v jedne knihovne a je na to 17 rezervaci xD takze ... xDDD nwm mozna casem to tam budou mit ...

8 Zuzka Zuzka | 1. února 2009 v 12:57 | Reagovat

Jo, budou, říkali že se ty knihy budou kvůli velkýmu zájmu do všech knihoven dokupovat, takže tam budou mít víc výtisků... jééé :)

9 Loki Loki | 1. února 2009 v 13:35 | Reagovat

Hele budete se tu bavit o stmívání a o knihách jsem si myslela že se tu budeme bavit o Rexíkovi :D:D:D

10 ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ ╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ | 1. února 2009 v 13:37 | Reagovat

hmm tagze jich bude malo nebo hondne:D

11 LG LG | 1. února 2009 v 14:03 | Reagovat

╫`'•.¸Yu#LLi~bAhBy~B!Tch°O¸.•'´╫ : já nevím snad hodně xDDD

12 Santania Santania | 2. února 2009 v 12:39 | Reagovat

pekný. Mám jenom jednu otázku čtyři nebo tři? Chudáček Kate!!!! Jenom aby jí neroztrhli...

13 Margheritina Margheritina | E-mail | 2. února 2009 v 16:12 | Reagovat

Nikol! Ty jseš blázen! Těch pět hlasů jsi Rexovi dala všechny ty z různejch počítačů, nebo jsi pár lidí přinutila pod trestem smrti, aby pro něj hlasovali. Vžyť má stejně hlasů jako Matt!!! (zatim) Jen se přiznej!

14 Loki Loki | 3. února 2009 v 18:50 | Reagovat

nééééééééééééééééééééééééééé nééééééééééééééééééééé nééééé :(

:( mám z toho smrt

15 Aoyama Aoyama | 3. února 2009 v 19:51 | Reagovat

klid prosím tě... já budu mít smrt z TEBE a z toho tvýho věštění...

16 Margheritina Margheritina | 4. února 2009 v 10:33 | Reagovat

Komentář číslo 1, Lokinko, jsi napsala hezkej, ale nějakým zvláštním omylem jsi prohodila jména Rex a Matt. My ti to ale možná odpustíme, když sem napíšeš, že to byl opravdu omyl a že se omlouváš za to nedorozumění...

Takže se co nejdřív oprav!

                                      S úctou Já

17 Margheritina Margheritina | 4. února 2009 v 10:37 | Reagovat

Tak co?

18 Loki Loki | 4. února 2009 v 10:37 | Reagovat

Margheritina: Hele , ts ts ts..... no teda ... to není pravda ... to že má Matt o jeden hlas víc to se změní neboj se :) ale možná to mohly rozdělit na kluky a holky

19 Margheritina Margheritina | 4. února 2009 v 10:40 | Reagovat

Tak ty se neopravíš..........co s tebou? Mám tě uškrtit hned anebo až zejtra? Jak chceš to změnit bez toho abys podváděla??????????

20 santania santania | 4. února 2009 v 10:43 | Reagovat

Přece se tady nebudete hádat nejlepší je Matt!!! A Kate samozdřejmě!!!

21 Loki Loki | 4. února 2009 v 10:43 | Reagovat

no dovol....prostě... to je fuk a fuk :D

22 Margheritina Margheritina | 4. února 2009 v 10:45 | Reagovat

Santania: Moje řeč, moje řeč!

23 Loki Loki | 4. února 2009 v 11:11 | Reagovat

Santania: nenííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí je trapenj je blblej a chche jímýt pro sebe šmejd jeden :(

24 Margheritina Margheritina | 4. února 2009 v 11:11 | Reagovat

Myslíš Rexe, vid'?

25 santania santania | 4. února 2009 v 11:12 | Reagovat

mne se líbí Matt! A vy máte smůlu! (Smích) Nebo že by Will?

26 Loki Loki | 4. února 2009 v 11:15 | Reagovat

jj will je zatím teda v pohodě( tak jo měním názor):D

27 svita svita | 4. února 2009 v 11:16 | Reagovat

No takže nejtrapnejsi ze vsech je jako vzdycka pitomej rex... will jw uxhyjnej a justin je jednicka... matt je blb a tupec!!!!

28 Loki Loki | 4. února 2009 v 11:19 | Reagovat

jj matt je blb a tupec tak to má být ale rex není pito,mei

29 Margheritina Margheritina | 4. února 2009 v 11:25 | Reagovat

Jakou řečí to mluvíš Niko? Tak Rex není pito,mei? Pito,mei asi neni, ale pitomej je. Pito,mei - to zní jako ňáký cizí slovíčko...Jestli to pito,mei neni čínsky "úplně nejblbější ze všech" - to by pak Rex byl pitomej i pito,mei !!!

30 Loki Loki | 4. února 2009 v 11:27 | Reagovat

hele nějak to prote přijmi že Matta emá kromě very, možná zdenky a lucky a tebe nidko rád

31 Margheritina Margheritina | 4. února 2009 v 11:29 | Reagovat

Když ted' o tom přemejšim, tak ani nevim, co znamená "will jw uxhyjnej". Je to kladný, či záporný?

32 Margheritina Margheritina | 4. února 2009 v 11:35 | Reagovat

A ty nepřijmeš, že JENOM TY máš ráda toho svýho rexáka rexovatýho?

PS: Všechny jména kromně rexa fuj píšu s velkym - ten toho není hoden!

33 LG LG | 4. února 2009 v 15:41 | Reagovat

holky klidek :DDD jen se mi tu nezabijte xD

34 Loki Loki | 4. února 2009 v 17:37 | Reagovat

Margheritina: tak není hoden jo? není měla bys vědět kdo je hoden a kdo není .... já bych se smála kdyby z Matta LG udělala parchanta kterej by se každýmu hnusil

LG: pozabíjíme ...jo pozabíjím Santaniu a Margheritinu :)

35 santania santania | 5. února 2009 v 10:17 | Reagovat

Zabít? Ach jo je tolik lidí, kteří by díky mě nebyli na světě, kdyby to šlo....Grrrr (Např.Rex!)Ale bez něj by to nebylo ono!!!!

36 Loki Loki | 5. února 2009 v 16:01 | Reagovat

no právě on tam hraje tu klíčovou osobu tak si furt nestužujte

37 santania santania | 6. února 2009 v 12:13 | Reagovat

No jo ježiš ty se jen tak nedáš co?

38 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:14 | Reagovat

Santania: nevím :D ale nikdo ho nebude utrážet už má 9 hlasů

39 santania santania | 6. února 2009 v 12:14 | Reagovat

Ne na dlouho

40 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:15 | Reagovat

Cože? ty dáš hlas Justinovy teda Mattovi?tssss a to si říkáš kamarádka?tssss

41 santania santania | 6. února 2009 v 12:16 | Reagovat

No já ne já jsem vzorná, ale určitě se někdo najde kdo mu dá další hlas:-D

42 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:17 | Reagovat

to jsem zvědavá kdo

:D :D:D:D

43 santania santania | 6. února 2009 v 12:17 | Reagovat

Nevím k čemu jinému bych měla tak poslušnou sestřenici?

44 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:18 | Reagovat

cože?........ :=o já jen nechápu co se ti na Mattovi líbí.. dyt je no je tak.. no prostě není hezkej a není ani chytrej, není pohodovej a není ani vtipnej

45 santania santania | 6. února 2009 v 12:20 | Reagovat

Matt... to si jenom myslíš že není chytrej. On je moooc chytrej! A hezkej, kdyť je hoznocenej jako hezčí než Rex!!!

Vypadá to, že se nám tu rozjížní soukromá konverzace na téma Rex nebo Matt...

46 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:21 | Reagovat

nazdárek =)

Nikol:bude ti vadit když dám hlas Mattovi??!!

47 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:21 | Reagovat

a proto sem vám sem vlezla :D

48 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:21 | Reagovat

jo....xD.... ty jo já jenom nepochopím co se ti na nem líbí... a chytrej není ... a hezkej no jo je o trošililililililililililinku hezčí než REXÍČEK a  ted mi řekni co víc je na nem hezčího no....NIC  správně taskže vyhrál REEEEEEEEEEEEEEEEEEEX

49 Aoyama Aoyama | 6. února 2009 v 12:23 | Reagovat

Loki: ano, ano... Rex je vtipnej.. nebo spíš trapně komickej tim svým chováním :P

A co Justin?

50 santania santania | 6. února 2009 v 12:23 | Reagovat

Já jsem nic neřekla!

Matt je můj typ, on je daleko lepší než nějakej chudinka  snedostatkem pigmentu a sebeovládání!!!!!!

51 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:24 | Reagovat

ne ne ne je milejší hodnějsí chytřejší hezčí...atd...

52 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:25 | Reagovat

LOL tak z tohohle mám záchvaty :D.........hele ale vidělas co má Matt v hlavě?......nic ne verunko to ne on tam má tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákhle malinkej mozeček kterej myslí jen na jedno a to Sex s Kate ...

53 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:26 | Reagovat

Nikol to teda pekne kecas!!!!!!!!co to meles za nesmysly si blazen!!

54 santania santania | 6. února 2009 v 12:27 | Reagovat

Hej Jo Myslím, že na sex s Kate myslí jenom ten tvůj REX!!!! Myslím, že ses trošičku spletla ty jsi totiž popisovala obsah REXOVI hlavy!!!!

Konverzace se nám zatočila k sexu s Kate teda na co my nemyslíme nebo spíš ty?

55 santania santania | 6. února 2009 v 12:28 | Reagovat

cožwe?:D:D:D .......ne bphužel mám pravdu,..... jáí s nmíém mluvila a má sice hezkej hlas takovej.....no nádhernej aler jinak myslel jen an to jedno a to na S.. :D bohužel se s tím musuite smířit že Matt je úchyl :aD

56 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:28 | Reagovat

jo presne tak matt je chytrej a milej a hodnej a na nic takovyho nemysli!!

57 santania santania | 6. února 2009 v 12:31 | Reagovat

Loki nazapomnělas vyměnit jméno já bych něco takovýho o Mattovi nikdy nenapsala. Myslím, že z toho trošku magoříš!!!! Někteří lidé si zkrátka moc lpí na své pravdě, ale ta není vždy provdou!!!!!

Lokinko prosím už se uklidni v klidu díchej a nezapomeň Kdo jsi!!!!!

58 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:33 | Reagovat

no jo s tí,m tvým jménem se upřímě omlouvám... promíííín je mi to líto a mám z toho slzy na krajíčku....smrk...smrk....Ale otázka kdo jsem...no terka by řekla UPÍR ale bohužel já jí nevěřím... promín terko .................

59 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:34 | Reagovat

jo a taky nezapomen ze matt je mnohem lepsi nez rex !! =)

60 santania santania | 6. února 2009 v 12:35 | Reagovat

Odpouštím ti- tak by to asi řekla Bella! Upír hmmm....

Konverzace nabírá úplně jiný směr pání hurá k upírům!

61 Aoyama Aoyama | 6. února 2009 v 12:35 | Reagovat

Loki: ty nejsi upír -.-

Nwchcete tu hádku už ukončit? Mělo by vám něco zbít i pro další kapitoly :D

62 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:36 | Reagovat

M ě dostalo Obr a Kliďas :D :D:D ale chudáík Edward...aBella je moc paličatá chudák malej...

63 santania santania | 6. února 2009 v 12:36 | Reagovat

Zatím ahoj

64 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:41 | Reagovat

L"enka uz edwarda nbesnasi!!

65 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:43 | Reagovat

Lucka je smradoch!!

66 Loki Loki | 6. února 2009 v 12:50 | Reagovat

Tak jo trochu tady to rozběhneme....Takže jelikož Matt ani Rex nejsou takový...no...jak to říct bezvat ýpci..a opovažte se odporovat :D tak mě napadlo zavézt konvezraci bud k Bells a Edwadrovi nebo k Justinovi,......Justoin je podle mého nazoru bezva kluk je  optimista je hodnej a nejhezčí je milej a přitulnej :D a ted k Ewardovi.....no osobvně si myslímže se Bella v The Host promění já jí to přeju aaby třeba naspsala Měla jsem hroznou touhu po krvi.Kdyby u mě nebyl Edward... zabila bych člověka........ :D

67 LG LG | 6. února 2009 v 12:51 | Reagovat

Vála: cože????????!!!!!!!!!!!!!! A to zase jako proc? no? no?

68 Margheritina Margheritina | 6. února 2009 v 12:52 | Reagovat

Hmmmmm.........zajímavá diskuze, věru zajímavá... :D

69 Vála Vála | 6. února 2009 v 12:54 | Reagovat

Nikol:Jak neco takovyho muzes napsat o justinovi??!!si blazen!!

LG:proc asi protoze smrdis!!

70 Margheritina Margheritina | 6. února 2009 v 12:57 | Reagovat

Ale děvčata.....tak už toho nechte

71 santania santania | 6. února 2009 v 12:59 | Reagovat

Ach jo lidi k vám aby člověk zapadl to je opravdu obtížné!

Nevím jestli je nejlepší  nápad psát sem téma posledních pár dnů Stmívání/Twilight!

Takže radši vám napíšu svůj nároz na Justina: Stál tam kluk vysoký svalnatý s hnědýma vlasama a úžasně krásným úsměvem (Pod slunečními brýlem schvanmé hnědé oči- Tohle by se mi líbilo. Ale ten Justin jak se vyjadřuje-Tarantule to by se mi zase moc nelíbilo. Proto je Matt lepší!!!!

PS: Proč si pro ní nevymyslel nějakou hezčí přezdívnku jako třeba vaše veličenstvo mám za to, že by se to Kate taky nelíbilo!!!!!!!

72 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:01 | Reagovat

No .... otázkou je co tu dalšího nasat, protože já to optravdu nevím :D tak třeba to s tím Justinem máš pravdu to bylo od něj hnusný prej Co chcheš tarantule:D

73 santania santania | 6. února 2009 v 13:04 | Reagovat

Bylo tam víc hnusných věcí, ale žádný násilí a přesto je to super!!! Myslím, že můžeme LG jedině pogratulovat. Jak je to šetrné a zároveň romantické!! A vValdýs to jsi říkala jenom pro to, že jí závidíš LG se nechválí tak nevidim nejmenší důvod proč by měla smrdět!!!!

74 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:05 | Reagovat

Ale je to vážne jen o škole na to sjem přišla sama .....jen škola a Rex a Kate a Matt a jUSTIN TAKY Hanah a to je ted vše... bylo by sranda kdyby tam začal Rex šikanovat :D

75 santania santania | 6. února 2009 v 13:08 | Reagovat

Mhlo by s tam dít něco zajímavího čeho by se týkalo více osob protože tahle kapitla byla jen o hlavních a Willovi, ale to je asi jediné (skoro) co bych vytkla. Jaště se mi nelíbí, že tam není to jak REX spadl do záchodu a propalaval až do Japonska!!!!

76 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:09 | Reagovat

to ne to by Zdenka záviděla......

77 santania santania | 6. února 2009 v 13:11 | Reagovat

¨No dobře tak alespoň na floridu nebo do švýcarska-by to asi nešlo, že? Švýcarsko s poslední dobou motá do všeho GGrrrrr....

78 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:11 | Reagovat

xD to ne verunko to bych mu záviděla já že jede někam beze mě :D

79 santania santania | 6. února 2009 v 13:12 | Reagovat

Myslím, že byjsme naší konverzaci mohli dotáhnout do stovky vypadá to nadějně, ale už docela dochází to o čem psát! Tolik se toho v SZ zase nestalo!!!!

80 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:13 | Reagovat

to je fakt na to že už je to 8 kapitola tak máš pravdu.....

81 santania santania | 6. února 2009 v 13:14 | Reagovat

A když jsme před chvíli narazili na Willa docela by mě zajímal! Jak ási vypadá? Nemohl by se dát dohromasdy s Mellisou Vanesou nebo Natali?

82 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:15 | Reagovat

já bych chtěla aby to táhl s Natali ta ještě nikoho nemá......jo jinak znovu pokládám otázku......co je na Mattovi přitažlivé?no...no..

83 santania santania | 6. února 2009 v 13:16 | Reagovat

Matt.. Je úžasnej-chytrj zábavnej a krásnej copak to nestačí?

:-D

84 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:17 | Reagovat

ne nesatačí a tím chhcčeš říct že jen othle stačí k topmu aby byl užasnej?

85 santania santania | 6. února 2009 v 13:19 | Reagovat

Hmm asi si začínám zamilovávat Justina ten je tak přitažllivě protivnej myslíš, že by mě chtěl? ;-)

Myslím ,že je to dobrá věc k přemejšlení!!!!

A mimochjodem co se tobě líbí na Rexovi?

86 Margheritina Margheritina | 6. února 2009 v 13:19 | Reagovat

On prostě JE úžesnej. To je fakt na kterym nic nezměníš!

87 Margheritina Margheritina | 6. února 2009 v 13:20 | Reagovat

Myslim Matta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

88 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:20 | Reagovat

jo Justnia ti přeju on je vážne pohodovej.....a s tou otázkou co se mi líbí na Rexovi?.....na to je jednoduichá odpověd....on e takovej ohodoej jako tuhle ve tříde jak řekl sem zapadneš vzdycky to bylo hustý nebo jak jí cvhhceč a i když ona ho nehchce to je hustý,....je to sdrsnej typ je nejlepšéí.....ale Justina ti pžřeju MOOOOOOOOOOOC

89 Margheritina Margheritina | 6. února 2009 v 13:23 | Reagovat

Já tě moc nechápu, Nikol.

90 santania santania | 6. února 2009 v 13:23 | Reagovat

hups to jsem prošičku nepobrala. Když o tom tak přemýšlil, Ty chceš mít nějakýho násilníka? OProtože jsem si jistá, že bys ho přeprala!!!!!!

91 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:24 | Reagovat

no....takhle násilníka...no....jako aby to byl drsnej typ to jo, ale při sexu by mi násilník hodně vadil :D

92 santania santania | 6. února 2009 v 13:25 | Reagovat

Hmm tak to bude těžší!!! Mít násilníka, kterej je něžnej to se nějak nahledáš!!

93 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:26 | Reagovat

Třeba na mě čeká někde :D...ale upřímě o tom pochybuju :)...a co ty máš nějakýho upřesněnýho kluka?třeba Justina:?:)

94 santania santania | 6. února 2009 v 13:28 | Reagovat

No já bych samozdřejmě taky nechtěla žádnou bábosvku, Ale spíš nějakýho silnýho (třeba Justina), kterýho bych dokázala dostat na lopatky!!!!grrrr,......Hurá na ně!!!!!

95 Loki Loki | 6. února 2009 v 13:28 | Reagovat

Mě by stačil i Emmett ale já ti ho přeju a věřím ti :)

96 Loki Loki | 6. února 2009 v 14:13 | Reagovat

hele...ale upřímě si myslím, že nechápu co na Mattovi vidíte...,dyt je to jen kost a kúže...zatímco Rex je vtipná kost a maso a kůže :)

97 LG LG | 6. února 2009 v 16:03 | Reagovat

ehm .. jediný co vám na tohle to řeknu je: zajmavý!

Loki: jen pro tvoji informaci Matt není jen kost a kůže al e je taky vymakanej ale ... tak asi jako atlet ... skok na tyči ... nějak tak podobně ...

santania: díky moc za pochvaly

jo a souhlasim s vámi, měla bych to konečně nějakým směrem nakopnout ... ale teď jsem ve slepý uličce takže si budete muset počkat na pokráčo :(

98 Loki Loki | 6. února 2009 v 16:06 | Reagovat

LG: mno k ohledu na tu vec s Mattem.....je mi děsne odpornej já nevím proč ale chová se tak,...tak... no nevím proste je mi nesympatiickej jako ...dejme tomu Matouš :D a k ohledu na to nakopnutí....no hele tkahle ti to řeknu člověk to má přečtení všechno za chvíli a tak se tu potom nudí ...třea už se těším na ty vaše plány(které jsem asi viděla :D)

99 LG LG | 6. února 2009 v 16:08 | Reagovat

Loki: jako matouš?! to si ze mě děláš ... tak to zase ne ... ale vlastně je to tvoje věc :)

100 Loki Loki | 6. února 2009 v 16:10 | Reagovat

LG: xD xD to bylo jenom přirovnání dobře Matt je asi hubenější hezčí no :D :D:D...ale stejně :) nebo radši mám říct že je stejně hnusnej jako....Domink ?xD

101 Santania Santania | 6. února 2009 v 17:58 | Reagovat

Hej mám to chápat tak jakože máme stovku a vy si toho ani nevšimnete a podle mě je stojedenáct daleko lepší než sto.

LG:Já jsem jenom psala co si myslím nic víc nic míň. Jo a doufám, že to nakopneš brzo!!!!!

Loki:Díky, že mi tolik věříš! No dobře tak já tě už nebudu tolik provokovat jenom kvůli tomu, že nenávidíš Rexe. (Najdou se i jiný věci!)

102 Vála Vála | 6. února 2009 v 19:01 | Reagovat

tak jo dáme stojedenáct at je to hezký!!

103 Loki Loki | 6. února 2009 v 20:23 | Reagovat

Santania: cože? já že nenávidím rexe?:D no......:)..hele... chtěla jsem se zeptat.. v jaký jseš kapitole?:D

104 santania santania | 10. února 2009 v 16:42 | Reagovat

to byl asi překlep Nenávidíš Matta a miluješ REXE!!!! Sorry (Jak by to řekl jeden náš oblíbený učitel!!)

105 Loki Loki | 14. února 2009 v 12:25 | Reagovat

:D:D:D oblíbený....nechcej mě přemýšlet hm... hm..... :D no a kde už seš v BD(Breaking Down)

106 Efice PePIcE..NéÉ pRdéL..eFkA(EVA) Efice PePIcE..NéÉ pRdéL..eFkA(EVA) | 28. února 2009 v 17:45 | Reagovat

hele..jako upe dokonala povidka..proc me dycky upe nejvic dostanou ty tve sladaky..dyt je to upe dokonaly..proste luxus..nikdy nevydrzim nic cist..ae to tvoe..lucko..proste ses senza..nechapu kde beres tu inspiraci..upe nejvic..me deprimujes..tesim se na dalsi kapitoly..s kym bude chodit kate..s mattem nebo justinem..?!..me to taq sere ta otazka..bejt tebou tam dam dalsi kapitolu..a to rychle jako..proste LŮCÓ ŽERŮ TĚ..ÚPĚ NEJVÍC ZLATÓ..A TY TVÉ POVÍDKY TAQY..ŽERŮ..=O*..MUCQ..

107 LG LG | 28. února 2009 v 17:58 | Reagovat

Efice PePIcE..NéÉ pRdéL..eFkA(EVA): čoveče ty dokážeš dát do jednoho komentáře skoro všechno, co dělaly ty dvě nad tebou xDDD no vlastně ani se tam ještě dohadují ... tak nic no ale někdy si musíme někam vyrazit holka *kroutí hlavou* ... už moc dlouho jsme se nevyděly :D

108 Efice PePIcE..NéÉ pRdéL..eFkA(EVA) Efice PePIcE..NéÉ pRdéL..eFkA(EVA) | 28. února 2009 v 18:03 | Reagovat

to jn..a ja vim taqy kam..*sviti mi zarovka nad hlavou*musime do arkad..nebo do kina..vis co jako prekecam i lindu at pude s nama a mame to..proste..musime nekam vyrazit..ja vim..dyz uz pisu komentare taq poradne..*namysleny smile* chapes ne..ja zboznuju SZ..upe nejvic zeru..pokud nebude brzy dalsi kapitola..taq se zabiju..*smunty smile**lol*

109 Efice PePIcE..NéÉ pRdéL..eFkA(EVA) Efice PePIcE..NéÉ pRdéL..eFkA(EVA) | 28. února 2009 v 18:06 | Reagovat

nejlepci je Justin a Kate..Justin je luxusni..a mam otazku budou spolu chodit??..*ROFL* a ta holka prede mnou ma pravdu nemuze mu rikat jinaq..treba to justineq je roztomily..*in love*..a co matt..ze by snad on chodil s kate..to neva..justin a matt..ŽERŮ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.