Napiš komentář a chovej se tu hezky :)

Únor 2009

Tulení soutěž - prodloužení

28. února 2009 v 19:04 | Aoyama |  Soutěže
Asi bychom na to zapomněly, tak to tu napíšu rovnou; někdo (nevím už kdo) se ptal, jestli tu soutěž nemůžeme prodloužit. Odpovědí je ano - konec soutěže se posouvá o dva týdny dále, tedy na 14. března ;) nic jiného se na soutěži nemění.

Stín - část 2.

28. února 2009 v 18:40 | Aoyama |  Stín
Tak... pokračování tohohle... ehm... pro ty, kteří jsou ještě ochotní to číst a dozvědět se, proč Yukari vůbec zdrahala, a proč ji to něco (taky je tu napsaný co to je ^^) honilo. Ale jestli čekáte nějak jinej děj než jenom bezhlavej úprk, tak toho se ode mě asi nedočkáte... ^^"

Srdce Zvonu

28. února 2009 v 17:54 | LG |  Čítárna-obsahy knížek
Ještě před několika měsíci byla Kate Stone dívka jako každá jiná. Chodila do místní střední, měla spoustu přátel a žila si šťastně, dokud … jednoho dne nezjistila, že je adoptovaná a že není to, co si o sobě celý život myslela. Po šestnácti letech totiž konečně zjistila, že je ferdonská princezna. V tu chvíli, kdy to zjistí, se její dosavadní život otočí o sto osmdesát stupňů. Přestěhuje se do Ferdony, nastoupí na novou školu, a potká nové lidi. Mezi nimi je také pohledný Matt Colins, který se jí hned od začátku líbí. I když Matt netají svojí náklonnost ke Kate, jsou tu i další lidi, kteří jim v jejich štěstí brání …
Bude Kate nakonec s Mattem chodit, nebo jestli vůbec s nim?

Autor: LG
Žánr: Romantika/ komedie
Kapitol: 23
Stav: dokončená

pozn. autora: ehm … Tak trochu pozdě jako vždycky, ale jednou jsem to už napsat musela :) A taky jsem se rozhodla, že začnu kapitoly pojmenovávat :D Doufám, že se vám povídka líbí a že jí budete dál číst a ovšem taky psát k nim hodně komentářů ;)
P.S. Jen chci upozornit, že některé kapitoly jsou tak trochu divně napsané, ale toho si prosím minimálně všímejte to jsou pouze moje nevydařené experimenty xD

Bonusy:

Obsah:

Orientace na blogu

24. února 2009 v 20:42 | LG |  About blog
Trošku pozdě, ale tohle jsem udělala pro ty, kteří ještě nechápou nový systém blogu. Ty ostatní, kteří tomu rozumějí, jak se dostat kam, si tohoto článku nemusejí vůbec všímat. :)

Stín - část 1.

23. února 2009 v 21:13 | Aoyama |  Stín


Tak jsem si řekla, že sem hodím po nějaké době další jednorázovku, aby se to tu kapišku plnilo ^.^
Řekla bych, že bude mít dvě části, takže kdyby někdo naprosto nechápal, o čem je řeč, tak se nebojte, nezbláznila jsem se úplně, v další části povídky to (snad) objasním ^.^ teda, pokud napíšete, co přesně nechápete xD takže teď už nebudu rušit a dám prostor těm, kteří si to chtějí přečíst :)
PS: je tam pár japonskejch slovíček (nemohla jsem se udržet O:)) takže na konci by měly být slovíčka přeložená do češtiny ;)


Music Connects

19. února 2009 v 16:21 | Dodám později ;) |  Jednorázovky
,,Mary, nechceš jít na klavír a něco nám zahrát?" navrhla Melanie. O polední pauze nebylo moc možností, jak se zabavit, a starý, částečně zdemolovaný, ale ještě hrající klavír v hale byla pro tentokrát asi nejlepší varianta.
Mary uměla krásně hrát a Meggie, Hannah i Melanie ji moc rády poslouchaly.
,,Určitě, ráda," souhlasila s úsměvem Mary a dívky zamířily ke starému klavíru. Mary si sedla na lavičku, který byla přistrčená ke klavíru místo židle a na chvíli se zamyslela.
,,Tohle je skladba z filmu Don Bosco," informovala Mary. ,,Ale zatím umím zahrát jen melodii, doprovod bohužel ne."
,,To nevadí," mávla rukou Melanie. ,,Stejně ji zahraj."


Tulení soutěž

10. února 2009 v 17:54 Soutěže
Tuleně všichni znáte, ne? Je to takový malý (teda, jenom mláďata, dospělí jedinci jsou hoooodně velcí ^.^) a strašlivě roztomilý. Má to obrovský oči a je to mořský savec.
A právě tohoto tvorečka se týká historicky první soutěž tady na blogu!


Neil Gaiman - Nikdykde/Neverwhere

6. února 2009 v 20:14 | Aoyama |  Knihy
Žánr: dobrodružná fantasy

Richard Myahew si žije šťastný život. Žije v Londýně ve svém bytě, má celkem dobrou práci, zasnoubil se s krásnou Jessicou… Ale ve chvíli, kdy si zahraje na samaritána a zachrání krvácející dívku Dvířku, přijde o všechno. Jessica se s ním rozejde, v práci a okolním životě přestane oficiálně existovat a do jeho vlastního bytu mu vlezou nájemníci zrovna ve chvíli, kdy se koupe.
Brzy zjistí, že všechny tyto nepříjemné události souvisí s krvácející dívkou, jež našel na chodníku.
A tak se vydává do naoko šíleného světa londýnské podzemky a spleti kanálů s jediným úmyslem; najít Dvířku a vrátit se do normálního života.


Shrnutí za prosinec 2008 a leden 2009

6. února 2009 v 19:44 | Aoyama |  Shrnutí za měsíc...
Já se omluváááám... já nějak na tyhle shrnutí zapomněla ^.^ odpustíte? ^.^"
Ehm... jaké nové kapitoly a jednorázovky a básničky asi psát nemusím, to bych se asi upsala ^.^" takže to snad přežijete i bez meruňkového na šedým :D
Chtěla jsem jen podotknout... (nechci z vás dělat blbce, ale je to jen opatření, aby se tu lidé dokázali pohybovat)
Přibyly rozcestníky pro lepší orientaci... a tady je návod jak je používat (pro ty, co po netu nechodí často ;)): Klikáme na obrázky a nápisy... to jste toho moc nepochopili, že? :D až vymyslím lepší vysvětlení, ozvu ze ^.^"
Vaše momentálně kráááásně ztrhaná Aoi-chan ^.^Povídky na pokračování - rozcestník

6. února 2009 v 18:54 Povídky na pokračování
P.S. Klikněte na obrázek a dostanete se k povídce ;)

Cesta za vítězstvím


Magic TransformationPatronka koníPřitažlivost


Srdce zvonuStín


VločkaZtracený sen


Sbírka krátkých povídek na pokračování

Krvechtiví motýli
(není tu titul, ale obrazek říká za vše)

!!!New Design!!!

1. února 2009 v 14:00 About blog
Konečně, konečně, konečně! Na tohle jsme dlouho čekali a už to tu je! Nový Design!!! Jupííí! Mě (LG, nevím co Aoyama) se to strašně líbí :D. Pro mě je to něco, jako dárek za to, že tenhle blog už existuje celý 1 rok xD. Musím moc, moc poděkovat Seemce (Zuzce) za ten nový design: "Jseš jednička Zuzko ;)" a taky všem, kdo navštěvuje tento blog, Díky moc! A to je asi všechno, co bych k tomu řekla (můžete začít tleskat xD) Díky moc všem :)
P.S. a nezapomente hlasovat ;)