Napiš komentář a chovej se tu hezky :)

Duben 2009

Tulení soutěž- Pro pisatele- Diplomy

26. dubna 2009 v 20:24 Diplomy
Tak a tady jsou diplomy tak snad se budou líbit ;)

Tulení soutěž- Od pisatelů :)

26. dubna 2009 v 20:17 Soutěže
Po několika staletí jsme si znovu vzpomněly na tuhle soutěž :D. Omlouváme se, že je to tu až teď. Měli jsme moc věcí se školou a znáte to ... Tyhle věci se zapomínaj snadno.
S Aoi jsme se dohodly, že nebudeme dávat žádná první ani druhá místa. Takže všichni zúčasnění dostanou svůj diplom :) tak snad se povídky budou líbit ;)
P.S. Nebudem sem dávat jména našich pisatelů. Ale jestli budete chtít zveřejnit vaše jména, tak mi řekněte a my to přepíšem :)

A pohádky je konec...

26. dubna 2009 v 19:48 | Aoyama |  Jednorázovky
Tak... po delší době přidávám nějakou jednorázovku, aby se to tu hezky plnilo... tak se tak koukám, že někdo by měl přidat nějaké básničky, moc jich tu není O:)

*Bonus* Srdce Zvonu- Rex Health

19. dubna 2009 v 14:47 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: Tak jak jsem slíbila Loki, dávám sen celou jednurázovku o Rexovi. To máte radost, co? :D:D:D Chtěla jsem to dát až SZ skončí, ale co :) tak ať se vám to líbí a za případné chyby se omlouvám, nestihla jsem to dát opravit xD


Kapitola 4 - Ashlee Arcbone

17. dubna 2009 v 21:08 | Aoyama |  Vločka
Tak... a dávám sem další kapitolu... heh xD doufám, že se bude aspoň trochu líbit :)

Kapitola 3 - David Newart

14. dubna 2009 v 19:39 | Aoyama |  Vločka
Tak, tady je ta další kapitolka :) mmm... ještě něco jsem chtěla napsat, ale už jsem to stihla zapomenout... ach joo... no nic... asi jdu přepisovat další ^^"
doufám, že se bude líbit :)


Kapitola 10 3/3- Třešňové cucací bonbóny

11. dubna 2009 v 17:30 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: Promiňte že to přidávám až teď, ale musela jsem dočíst Rozbřesk o:). A taky jak se blog.cz měnil, tak náš blog, určitě jako většina blogů, děsně blbl. Ale těď už je to opravený, takže vám sem dávám další část :). Tak snad se vám bude líbit ;)


Kapitola 2 - Julia Stonebridge

8. dubna 2009 v 19:55 | Aoyama |  Vločka
Hmpf... tak... teda... přidávám sem další (tu jsi nečetla, LG-chan xP) tak... teď zase můžu očekávat, jestli na mě začnou lítat kameny... no... nebo něco podobnýho... ale dneska už jsem schopná asi jenom umřít...


Kapitola 10 2/3- Třešňové cucací bonbóny

7. dubna 2009 v 16:31 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: Ahoj jak se všichni máte? :) Já se mám suprově, už jen zítřek a pak budou prázdniny jupí, jupí, jupí!!! *skáče nahoru a dolu už dobrých deset minut, jak magor* Prostě super :D Doufám, že si to užijete jako já, která si bude číst Rozbřesk (nádherná to knížka *.*), a budete si toho vážit, protože pak už žádné tak dlouhé prázdniny nebudou :(((, pak si budem muset počkat až na letní a na ty se nemůžu dočkat xD. Já vím trochu předcházím, nevím ještě jestli to vůbec do té doby přežiju, jestli mě holky nebudou chtít zabít až zase začnu básnit o ságy Twilight xDDD. No snad jo :). Ok už vás nebudu zdržovat od čtení další části SZ :), tak se všichni mějte a užijte si ty prázdniny ;)

P.S. "No co je zas?!" řvou na LG čtenáři a jsou otráveni z toho jejího kecání ... xDDD Určo jste si všimli, že tohle ještě není konec kapitoly :) takže do toho a budu chtít zvona a zas 7 komentářů o:) Pusa a pác :DDD


Kapitola 1 - Darren Stalker

3. dubna 2009 v 20:29 | Aoyama |  Vločka
Tak, dávám sem na žádost LG-chan a Loki první kapitolu. No, jsem zvědavá, co mi na ni řeknete ^.^Diplůůůmky

3. dubna 2009 v 17:45 | LG |  Diplomy
"Diplomy, diplomky, diplomy. Lalala, lalala, lalala." No coment. Tak jó no, udělala jsem si čas a udělala pár diplůůůmků xD. Jsou to diplomky za spřátelení. Jo taky jsme se spátelili s dalšími dvěmi blogy. Jsem šikovná, co? :) Ok tak snad se vám budou líbit ;) Tak zatím "Diplomy, diplomky, diplomy. Lalala, lalala, lalala." *vesele si zpívá a hopsá pryč*

Nová spřátelení:

Kapitola 10 1/3- Třešňové cucací bonbóny

3. dubna 2009 v 17:09 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: Jsem zpět :D To máte radost, co? Jojo já vím. Určitě byste mě celou zulíbali xDDD Nedala jsem sem 10. kapitolu, i když už jsem jí měla dávno napsanou, z mnoha důvodů. Tak zaprvé, přišlo mi, že je tu SZ moc často a ostatní povídky např. Vločka tak trochu zastiňuje a to je hm ... podle mne špatné, protože Vločka je naprostý mazec, hm ... to mi připomíná, že bych měla říct Aoi, aby sem dala další kapču :D. Za druhé, no ... prostě ještě nebylo opravené ... a za třetí ... nemůžu teď na nic přijít. Takže jednoduše řečeno, snad se Vám bude líbit :)
P.S. Chci jen říct ... už tušíte, co? xD Ano, tak přesně to mám namysli. Budu zase požadovat nejméně sedm komentářů :) Tak se zatím mějte papa :D *září štěstím**nadšně mává oběma rukama*


!!!Apríííl!!!xP

1. dubna 2009 v 20:22 | LG |  About blog
No jo no. S vámi je taky sranda lidi :S Příští rok si na vás vymyslím něco extra. Hm ... můžete mi s tím pomoc :) Napište mi do komentářů jaký aprílový žertík vás někdy nebo někdo dostal. Jinak, je tu konečně duben (toho jste si nevšimli, co? xD) a s tím by mělo i přijít jaro ... nevypadá to tak. Venku je hnusně a jak už řekla Justýna: "Když už tak, ať leje jako z konve" xD Když mluvíme o ní. Musím uznat, že ten její dnešní aprílový žertík byl dokonalý. Naprosto mě dostal na kolena :DDD.
Nejdřív mě vzala stranou a pak s co nejvážnějším tónem na mě vybafla, že asi změnila orientaci a že je z ní teď lesbička. A nakonec mi vyznala lásku xDDD. Já jsem z toho dostala děsný výtlem. A jak Justýna se směje všemukoli a s kýmkoli. Tak jsme se tam obě (na chodbě, kde je mega ozvěna) začaly tlemit nejméně deset minut :DDD. Nejlepší na tom však bylo, že dveře do třídy byly otevřené a nás viděla Zuzka, která se taky tlemí čemukoli a s kýmkoli, a začala se také smát, i když nevěděla čemu. Přitom, jak se smála, shodila židli a pár věcí spadlo ze stolu, tím jak se valila smíchy na lavici LoL. Prostě dokonalý aprílový žertík. Ještě do teď z toho nemůžu xDDD Takže jestli vás taky něco tak dostalo podělte se mi s tím do komentíků, ať se zasměju xD:DDD
Vaše LG

P.S. Jinak pro ty, co to nepochopili. S tím zrušením blogu, to byl jen vtip!!! xP APRÍl xP Smějte se, ne? xD

Shrnutí za únor a březen 2009

1. dubna 2009 v 20:11 | Aoyama |  Shrnutí za měsíc...
Hele, já vím, že jsem s tím už otravná, ale vzhledem k tomu, co napsala pode mnou LG, mi to můžete odpustit. Aspoň teď... oki? oki :) (ká věděla, že na to přistoupíte xD)
erm... takže... co tu přibylo víte samy, že :D ještě sem vám hodíme výsledky Tulení soutěže, ale to bude asi všechno... takže sayonara ;)

Konec, Finish, Finíííto

1. dubna 2009 v 15:58 | LG |  About blog
Tak a je to tu, jednou se to stát muselo. Už mě to psaní přestává bavit, lépe řečeno došla mi inspirace. Dneska jsem to už říkala Aoi, že s tím seknu a že už nic na tenhle blog přidávat už nebudu. Aoi se pak ke mě přidala ... Takže jednoduše je nám to líto, ale tenhle blog se na hodně dlouhý čas nebude aktualizovat :( nebo ještě jinak už nikdy nebude aktualizovat. Asi ho nezrušíme úplně, uvidíme časem. Tenhle blog byl podstatě můj úplně první blog, nádherné vzpomínky. Jsem ráda, že jsme ho s Aoi vytvořily :) Už nevím, co k tomu ještě mám říct ... je mi to líto a sbohem.
Vaše LG a Aoi