Napiš komentář a chovej se tu hezky :)

Červen 2009

Motýlek

28. června 2009 v 14:17 | Wendy |  Jednorázovky
poznámka autora (tedy wendy): Moje druhá publikovaná povídka. Komentujte, kritizujte, budu jen ráda.
Enjoy :)
poznámka Aoi (otravná, malá, modrá myš, co strká nos i tam, kam nemá... já vím, ale nemohla jsem si to odpustit ^.^'): Jupííí, další jednorázovka, jupí, jupí ^.^ a eště taková pěkná je, viďte? pojďte wendy se mnou dokopat, aby toho sem dala víc ^.^ prosííím...

Kapitola 14- Běh ke konci

26. června 2009 v 20:51 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: A je to tu pro někoho konec školy a pro někoho těžká kýla z jedenácti učebnic (!). To samozřejmě platilo u mě, ostatní takové štěstí neměli ... možná. My budeme končit až 30.6. v úterý T.T Pro ty šťastlivce, co dostali už výza, doufám že jste to přežili a ty jako já, co výza ještě nedostali, upřímnou soustrast.
O.K. tak a těď něco veselejšího :) Dopsáno, opraveno a posláno. Chci se omluvit Zuzce, protože to vypadá, jako bych ji chtěla zneužívat, ale to opravdu nechci. Jsem hrozně ráda, že mi to opravuje a děkuju ji :) snad si o mě nemyslí nic špatného.
Chtěla bych věnovat (je to poprvé, co to dělám, všimli jste si xD) Lie, která oslavila minulý pátek 19tiny :), ještě jednou hodně štěstí a zdraví :) a taky všem, co se mnou vydrželi odzačátku a stále si čtou tuto povídku :) děkuju všem :)
Takže už nebudu zdržovat a doufám, že se bude kapča líbit ;)

Kapitola 7 - Fuyume Nakayama

15. června 2009 v 18:47 | Aoyama |  Vločka
No, já vím, že je to hned den po LGiině kapitole, ale já to včera (konečně) přepsala a pak bych na to zapomněla, takže by se tady pokračování asi jen tak neobjevilo... O:)
Takže přeju aspoň trochu hezký zážitek a stále počítám s tím, že platí dohoda o neukamenování :)

Kapitola 13- Sliby, chyby

13. června 2009 v 11:01 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: Ahoj te všichni!!! Jak se máte? Škola pomalu, ale jistě končí a začnou prázdniny! Kam jedete? Jedete někam? Já jo :D ... teda snad xD. Známky jsou už skoro všechy uzavřené a pak od toho budeme mít dva měsíce pokoj :).
No zpátky k tématu ... Takže naše pilná včelička Zuzka (borec, co dostal z chemie 1čku) se dala znovu do práce a opravila mi 13ku :D, a proto jsem se rozhodla zničit Aoičino hororové období a strčit sem nějaký slaďáček :D:D:D To jste rádi, co? No jo, já vím xD. Tak vás nebudu zdržovat a užijte si to ;)

Část 7 - Démoni Japonska

4. června 2009 v 20:12 | Aoyama |  Stín
Tak, Loki, chtěla jsi to sama. A prosím, neukamenujte mě za to, že je tahle kapitola divná, nudná, krátká, hnusná... co ještě by mohla být... no... to je jedno. Ale prostě bych byla ráda a přežila do zítřejšího konzertu, jestli by vám to nevadilo O:)
A taky... možná by se to dalo vysvětlit jako "ticho před bouří", tedy jako ticho před další kapitolou, ve které se už něco málo děje... :)