Napiš komentář a chovej se tu hezky :)

Září 2009

Kapitola 11 - Aika

29. září 2009 v 20:06 | Aoyama |  Vločka
Tak, v komentářích jsem slíbila, že sem dám další kapitolu Vločky. Tak tady je :)
PS: ví někdo, kdo je Aika? :)

Kapitola 5 - Magnet

28. září 2009 v 14:04 | wendy |  Přitažlivost
Abi čekaly tři kilometry cesty domů. Déšť bičoval asfaltové silnice a panelové domy a vítr ohýbal stromy jako stébla trávy ze strany na stranu. Nebe rozčísl další blesk následovaný ohlušujícím hromem. Mraky se zatáhly přes celou oblohu; od rána na promočenou zem nedopadl jediný sluneční paprsek. Pouliční lampy nesvítily, protože nikde ve středu města nešel proud. Auta ve snaze ujet před bouří zaplnily oba směry. Abi už skoro utíkala. Zachvátila jí vzrůstající panika. Netušila, co se to s ní děje, nohy jí nesly dál; už ani nevěděla, jestli běží správným směrem. Slzy se mísily s ledovým deštěm a stékaly jí po tvářích. Oblečení měla nasáklé dešťovou vodou, ale v tom zmatku si ani nevšimla, že je jí zima. Tep jí zesílil tak, že cítila každý úder srdce stejně jasně, jako hromy, otřásající zdánlivě pevnou půdou pod nohama.

3. Kapitola

28. září 2009 v 14:01 | KatieRock |  Cesta za vítězstvím
"Katie jdeme." zavolal Charlie na Katie. Ona rychle popadla batoh a vyšla za ostatními. Byla velice unavená, bolela ji hlava a myslela, že se za chvíli jednoduše sveze na zem.
Když k nim doběhla, prudce se jí začala motat hlava. Zase, pomyslela si. Proč nemůžeme odjet až zítra, zasténala v duchu. Pohlédla na Charlieho. Asi jako jediný vypadal jako člověk. Ona a Christian byli unavení, s temnými kruhy pod očima. Kdyby je někdo viděl o půlnoci, pozval by je na temný sjezd zabijáků. Tomu nápadu se musela zasmát. Sice se uměla dobře prát, ale na tom sjezdu by nevydržela ani vteřinu. No, tak vteřinu jo. Mohla by tam být zábava.

Kapitola 10 - Thomas Roberts

28. září 2009 v 13:16 | Aoyama |  Vločka
1. 6. - Středa
Přecházel roztržitě po pokoji.
Ano. Policie začala prý kdysi dávno s pátráním. A vypadá to, že je stále na mrtvém bodu. Nebo co potom má znamenat to, že ještě nic neoznámili? Nechtějí mu to snad oznámit? Neoznámili to nikde, ani v televizi.
Nejdřív si myslel, že o nic nejde. Ale teď už umíralo tolik lidí. A on v té firmě také pracuje. Je přeci v bezprostředním ohrožení!
Co když teď ten někdo přijde a zabije ho?

Kapitola 9 – Úlomky vzpomínek

24. září 2009 v 15:06 | Aoyama |  Vločka
Tak, LG už byla celá nedočkavá, aby si to mohla přečíst, tak doufám, že i vás trochu potěším, nebo aspoň rozptýlím při čekání na další kapitolu SZ :)

Kapitola 18- Stříbrné srdce

17. září 2009 v 19:53 | LG |  Srdce zvonu
pozn. autora: Hi!!! Jak se vám daří? Co škola? Co písemky? Asi hodně co??? ... No tak jsem si řekla, že vám aspoň na chvíli přivedu myšlenky na něco jiného a doufám, že příjemnějšího :)
A také samozřejmě jsem chtěla splnit svou stranu dohody a také vás touhle kapitolou potěšit :D
Oki snad vás nedostanu do větší deprese než jste měli a hezké počteníčko ^.~

8. kapitola - Samá smůla

17. září 2009 v 19:14 | Lokin |  Ztracený sen
Mu ha ha, Loki konečně začala písat *zlomyslný úsměv*

Kapitola 4- Bouře

15. září 2009 v 20:22 | Wendy |  Přitažlivost
"Čau lidi, jak se vám povedlo nezmoknout?" Zeptala se udýchaně Abi, když přiběhla do školy. Venku lilo jako z konve a foukal ledový vítr. Josh seděl zády opřený o zeď a na klíně měl laptop, na kterém neustále něco nervózně psal. Měl bezdrátové připojení k internetu, proto nosil laptop všude s sebou. Postupem času se ukázalo, že je to docela výhodné, mít nepřetržitý přístup k internetu. Navíc byl docela zdatný hacker a technik.
"Meteorologické radary neukázaly nic moc neobvyklého. V tuhle dobu by tudy neměl procházet žádný orkán. Je to divný, nemám zdání, co to může znamenat." Řekl a napsal do vyhledávače další heslo.

Kapitola 3- Voňavá snídaně

15. září 2009 v 20:20 | Wendy |  Přitažlivost
Abi se ráno probudila v příjemně vytopeném pokoji. Carol už připravovala snídani. Toasty s máslem příjemně provoněly celý byt. Abi se podívala na budík. Bylo čtvrt na jedenáct. Byla celá rozlámaná a oči měla opuchlé od pláče.
"Dobrý ranko, jak ses vyspala?" Zeptala se Carol s širokým úsměvem, když jí přinesla do postele talíř voňavých toastů.
"Dobře," zazubila se na toasty. "Je mi mnohem líp než včera. Díky."
"Tak se do toho pusť, ať ti to nevychladne. Co bys řekla nějakému filmu?"
"Dobře, ale tentokrát vybírám já!" Zazubila se na Carol.
"Tak dobře,ale něco lehkého a žádný romantický slaďáky."
"Neboj, po včerejšku by mě to ani nenapadlo. Ne, na Titanic alespoň půl roku ani nepomyslím." Řekla a zadívala se do regálu plného DVDček.
Carol byla velká sběratelka filmů. Měla ráda hezký herce, ale Brada Pitta obcházela širokým obloukem. Jak říkala 'Vážně nestojím o to, abych se rozesmála pokaždé, když oslovím Brada jménem.' Už několikrát se snažili pro Brada vymyslet přezdívku, aby se mohli v klidu podívat na Smithovi, Ocean's eleven nebo Seven, ale pokaždé něco namítal.

Část 10 - Sbohem

8. září 2009 v 20:42 | Aoyama |  Stín
Tak. A je to tu. První úplně dokončená delší povídka na tomhle blogu. Pááááááááááááni, já jsem ale šikovná :-D Ne, dělám si legraci.
A co vidím s poslední kapitolou téhle povídky? No, asi konečně potěším LG, protože nejspíš začnu konečně pokračovt ve Vločce a jednorázovkách, tak snad se zavděčím i vám :-)

Kapitola 17- Ve vlastní pasti

6. září 2009 v 12:28 | LG |  Srdce zvonu
pozna. autora: Chao moi nguoi! Překlad: Ahojte lidičky! xD příště to bude korejsky ^^ Jen kdybyste nevěděli tak tohle byla vietnamština bez znaků :D
Hm ... Tak jsem dopsala 17ku, kterou jsem musela předělat, a kterou teď vám sem dávám. Má to PŘEKVAPIVĚ jen jednu část xD Původně jsem ji chtěla udělat delší ... o hodně delší, ale pak jsem si řekla, že by to bylo příliš na jednu kapitolu :) Myslím, že tahle kapitola potěší hodně čtenářů
SZ. Mě taky, protože další kapča se mi bude hezky psát ^.^
Oki tak si jí užíjte (znáte jak mi vždycky trvá než něco napíšu xD) a nezapomeňte si přečíst povídky dole ^.~

2. kapitola

4. září 2009 v 16:18 | KatieRock |  Cesta za vítězstvím
"Katie! Blahopřeju. Jsem moc rád, že se ti o povedlo. První místo. To bylo fakt hezký a to poslední předjetí. No prostě super!" zakřičel Christian přes křik fanoušků. Kate se na něj usmála a nazpátek zakřičela: "Tobě se to taky povedlo. Druhý místo je super. To bude mít Charlie radost." Pak se jen otočili a šli zpátky do padoku.

Kapitola 2- Přátelé

2. září 2009 v 20:25 | Wendy |  Přitažlivost
V půl jedenácté večer někdo zazvonil u Caroliiných dveří. Uvnitř bylo slyšet jen cvaknutí vypínajícího se laptopu a necelou minutu na to přišla Carol otevřít. Za dveřmi nestál nikdo jiný než Abi. Měla kruhy pod očima a slzy spolu s deštěm ji rozmočily řasenku.
"Ahoj. Můžu jít dál?" Zeptala se rozklepaným hlasem a Carol ji beze slova pobídla, ať jde dovnitř. S tichým cvaknutím zavřela dveře a vedla Abi do patra. Věděla, že přijde, tak už předem rozložila druhou postel a připravila několik balíčků papírových kapesníčků.
"Jsem ráda, že jsi nakonec přišla. Vlastně jsem s tím tak trochu počítala." Usmála se, aby Abi alespoň trochu povzbudila.
"A já jsem zase ráda, že mám někoho, kdo mi tak rozumí." Usmála se smutně. "Jednou za čas na mě prostě přijde tahle nálada. Kdybych zůstala sama doma, zbláznila bych se z toho." řekla a znovu se rozbrečela.

Zpátky za hnusné školní lavice JUPÍ!!!

1. září 2009 v 17:26 | LG |  About blog
A je to tu! Noční můra se vrátila! Šprtání, zkoušení, písemky, stres, deprese, učitélé, dvou tunový náklad na zádech a mnohem více ...
Dobrá možná, že přeháním. Takový to objímání, tlachání a psaníčka při hodinách mi už chyběli :) Asi bych nevyměnila tohle za práci na poli či něco podobného. Školu mám vcelku ráda. Ale to pospávání do oběda mi bude chybět :D
První den už je za námi a všichni jsme to přežili, předpokládám, což je dobrá zpráva :) Všichni jsme objímali své dlouho neviděné kámoše, kteří jsou hezčí a hezčí. Všimli si, že zase tamti hajzlíci vyrostli a my ne, zjistili, že zase máme víc hodin než minulý rok ... už z toho mám depku >.<
Co doufám, že se stane tehle nový školní rok??? Tak zaprvé to, aby si Aoika našla konečně pořádného kluka a dá si pohov s ... však ona ví xD. No a taky to, že mne tehle rok něco překvapí a nebude stejně nudný jako předešlí. Konec proslovu k datu 1.9 ... xD
A co vy? Jak jste to přežilli???