Napiš komentář a chovej se tu hezky :)

Leden 2010

4. Kapitola

20. ledna 2010 v 20:47 | Angel |  Magic Transformation
Tao:
Jakmile nás Bells vyburcovala, všichni jsme vyběhli na chodbu. Slyšel jsem jak probíhá všemi pokoji a "šikuje" nás na chodbu. Potom vtrhla i do mého pokoje, jako velká voda, a ve tváři měla výraz, který jsem nepoznával. Byla to směsice zděšení, strachu, ale i odhodlání. "Tao, Tao" vyhrkla na mě, ,,musíme jít!"
Nechápal jsem, co se děje, ale poslušně jsem vykročil za ní na chodbu, kde už všichni čekali se stejně zmatenými obličeji jako já sám.
Hned se ujala slova. "Poslouchejte mě všichni, musíme pryč!" Všichni zůstali s otevřenou pusou. O čem to mluví? Stalo se něco? Proč tak náhle? Otázky zněly jedna přes druhou,že nebylo slyšet vlastního slova.
Dexter zakřičel, ať jsme všichni zticha a přesuneme se do obýváku. Všichni jsme se poskládali na pohovky a křesla a nedočkavě na ně zírali….Vypadali, že jsou jediní, kdo ví, o co tu jde. A Dexter začal vyprávět… o tom, jak šel dolů a zaslechl mluvit doktory o tom příšerném plánu, jak se nás zbavit. Nemohli jsme tomu uvěřit, že po tak dlouhé době, co nás mučili, týrali, zkoumali a drželi nás v izolaci, se nás chtějí zbavit. Byl to pro nás těžký šok. Všem (teda aspoň mě) se v hlavě vyrojila spousta otazníků. Co bude dál? Myslí to vážně? Doopravdy by se nás jen tak zbavili? A ještě to chtějí nastražit jako nehodu? Přes počáteční nedůvěru a šok jsem začal myslet i na to, jak by se dal provést útěk, aby nás nechytili a jak moc to bude riskantní, jestli to všichni zvládneme. Jak všichni přemýšleli, bylo po tom, co Dexter domluvil, zavládlo děsivé ticho. Takové to dusné, vyděšené ticho, kdy byli všichni bezradní a kladli si otázku co se to jen děje… Konečně Bells prolomila tu tíživou atmosféru, když se na nás smutně podívala a tichým hlasem řekla lež: "Teď už nejspíš chápeme, proč odsud musíme vypadnout."
Nikdo se nezmohl na nic jiného, než na pokývání hlavou. Všichni jsme byli zaražení a čekali, až někdo přijde s nějakým plánem.
Ozval se Dexter. Podle něj by bylo nejlepší využít naše schopnosti a vytratit se pod rouškou noci na nějaké bezpečné místo, nejlépe ještě dnes v noci, dokud máme ještě možnost.

3. Kapitola

15. ledna 2010 v 18:05 | DextieNC |  Magic Transformation
Dexter:
Probudila mě ostrá bolest hlavy. Jak originální. Posadil jsem se a zamžoural na hodiny na zdi. 5:00. To není zrovna čas, kdybych byl rád vzhůru. Ale s touhle bolestí, jsem nemohl spát už ani vteřinu. I když mě hlava bolela naprosto pořád někdy byla tak neuvěřitelně silná, že jsem si na ní pořád nedokázal zvyknout. Bells, jakožto hlavní propagovatel ranní ptáče dál doskáče, už samozřejmě nespala a z koupelny jsem slyšel zvuk tekoucí vody. Zvedl jsem se a zamířil jsem ven. Jestli okamžitě neseženu ibalgin, ten dokonalý růžový zázrak v podobě malého prášku, který mě sice bolesti zbavit nikdy nemůže, ale jen ji vážně nepatrně utlumí, tak moje hlava pravděpodobně praskne.

Kapitola 17 - Zmizelá...

13. ledna 2010 v 21:00 | Aoyama |  Vločka
Omlouvám se, že sem zatím nepřibylo nic jiného, než tohle. Ale další kapitolka Magic Transformation už je na cestě ;)
No, jenom pro ty, co si to třeba přečtou, upozorním větou: je to celé v háji. :P

2. Kapitola

8. ledna 2010 v 19:33 | KatieRock |  Magic Transformation
Tak jo, druhá kapitolka téhle povídky ;)